GÜNDEM

Kanal 7’den ses getirecek proje! Kara Sevdam dizisinden nefes kesen fragman…

Yönetmenlik koltuğunda Anil V Kumar’ın oturduğu ve senaryosunu Sonali Jaffar’ın kaleme aldığı Kara Sevdam dizisi Kanal 7 ekranlarında dizi severleri ağırlayacak. 2014 yılı Hindistan yapımı Meri Aashiqui Tum Se Hi (Kara Sevdam), zengin kız İshaani’ye gönlünü kaptıran fakir delikanlı Ranvir’in umutsuz aşkını konu olarak işleyecek.

Aşkın gurur karşısındaki gücünü gün yüzüne çıkaracak olan Kara Sevdam, 19 Kasım tarihinden itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu saat 16.00’da Kanal 7’de yayına girecek.

Aşkın herhangi bir engel tanımadığını gözler önüne seren romantik ve dram türündeki Kara Sevdam dizisinin oyuncu kadrosu şu şekildedir: Shakti Arora, Radhika Madan, Arjun Bijlani, Parul Chauhan, Gautam Gupta, Ravjeet Singh, Gauri Pradhan Tejwani, Prithvi Sankhala, Hiten Tejwani, Maleeka Ghai.

Kara Sevdam Dizisinde Neler Yaşanacak?

Ranvir’in babası, Ishaani’nin üvey babası Harshad Parekh’in yanında şoför olarak işe girer. Ishaani ve Ranvir, çocukluklarında oluşan arkadaşlıklarını ilerleyen zamanlara taşır. İkisi birlikte büyürken bir gün Ranvir, Ishaani’ya aşık oduğunu fark eder. Ancak babasının Parekh’in şoförü olması genç delikanlının aşkını kalbine gömmesine sebep olur.

Ishaani’nin yalnızca en iyi arkadaşı olarak kalan Ranvir, her gün acı çeker. Ranvir’e çok güvenen Harshad ise üvey kızı, Ishaani’nin evlenmesi için uygun birini bulma görevini ona verir. Sevdiği kızı kendi eliyle evlendirme görevini üstlenen Ranvir ne yapacak? İshaani yıllardır arkadaşı olarak gördüğü Ranvir’in gerçek duygularını öğrenecek mi? Harshad bu aşk ortaya çıktığında ne tepki verecek? Hepsi ve daha fazlası Kara Sevdam ile ekrandaki yerini alacak.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Kanal 7’den izleyenlere sürpriz proje! Kara Sevdam dizisiyle ekrana kilitleyecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ERTAN HABER