GÜNDEM

Kanal 7’den heyecanlandıran proje! Esaret’le izleyenleri ekran başına toplayacak

Yönetmenlik koltuğunda Ayhan Özen ile Serkan Mut’un oturduğu Esaret dizisi 21 Kasım tarihinde ekran macerasına adım atacak. Başak Yazı Odası’nın senaryosunu kaleme aldığı ve Karamel Yapım imzasını taşıyan Esaret dizisi hafta içi her gün saat 20:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisinin karşısına geçecek.

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın hikayesini konu olarak işleyen Esaret dizisiyle Kanal 7’de yepyeni bir serüven başlıyor.

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı gözler önüne serileceği Esaret dizisi farklı konusuyla izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Cenk Torun ile Mahassine Merabet ikilisinin başrolünü üstleneceği Esaret dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan isimler şu şekildedir: Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Ceren Su Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem, Sinem Karaçoban.

Esaret Dizisinin Konusu Nedir?

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı… Kader, çöl rüzgârlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ‘esaret’ başlamıştır bir kere.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Sınır ötesine harekat olur mu? Eski İstihbarat Başkanı Pekin'den çarpıcı açıklama

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ERTAN HABER