Kaçış Nevi Leyla Tanlar Kimdir?

Yayınlama: 19.09.2023

Kaçış Nevi Leyla Tanlar kimdir? Disney Plus’ta 14 Haziran tarihinde yayınlanmaya başlamış olan Kaçış dizisinde Nevi karakterini canlandıran ünlü oyuncu Leyla Tanlar ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmeye başlandı. Peki Leyla Tanlar kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşındadır? Tüm detaylar haberimizde saklıdır. Kaçış Nevi Leyla Tanlar Kimdir?

Leyla Tanlar Kimdir

Leyla Tanlar, Türk oyuncu ve modeldir. 13 Aralık 1993 tarihinde İstanbul, Türkiye’de doğdu. Oyunculuk kariyerine genç yaşlarda başladı ve Türk televizyon dizilerinde ve filmlerinde önemli roller üstlendi.

Leyla Tanlar’ın oyunculuk kariyerinin en bilinen projelerinden biri, “Paramparça” adlı Türk televizyon dizisindeki rolüdür. Bu dizide “Gülay Erdem” karakterini canlandırmış ve performansıyla dikkat çekmiştir. Ayrıca “Hercai” adlı bir başka popüler Türk dizisinde de yer almıştır.

Aynı zamanda model olarak da çalışan Leyla Tanlar, güzellik ve modellik yarışmalarında yer almış ve birçok derginin kapaklarına çıkmıştır. Hem oyunculuğu hem de model olarak başarılı bir kariyere sahiptir. Kaçış Nevi Leyla Tanlar Kimdir?

Boyu? Yaşı? Kilosu?

Leyla Tanlar 1.60 metre boyunda, 48 kilo ve Yay burcudur. Instagram’da leylatanlaar ismiyle paylaşımlarına devam eden Leyla Tanlar’ın bu mecrada 1.4M takipçisi bulunmaktadır. 

Leyla Tanlar, kariyeri boyunca birçok televizyon dizisinde rol aldı.

  1. Paramparça” – Gülay Erdem karakteri ile (2014-2017)
  2. “Hercai” – Perihan Şadoğlu karakteri ile (2019-2020)