Spor

İşte Arda Güler’in aday gösterildiği ödül

Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu’nun bu yıl 12’ncisini düzenleyeceği Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri’nde adaylar belirlendi. En İyi Takım, En İyi Basketbol Oyuncusu, En İyi Voleybol Oyuncusu, En İyi Futbol Oyuncusu, En İyi Çıkış Yapan Takım, En İyi Bireysel Sporcu, En İyi Çıkış Yapan Sporcu, En İyi Antrenör, En İyi Spor Yorumcusu, En İyi Yönetici ve En İyi Spor Programı kategorilerinde adaylar belirlenirken, Fenerbahçe tam 6 dalda aday olarak dikkat çekti. 

19 Aralık Pazartesi günü kazananların belli olacağı yarışta Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler, Fenerbahçe Yelken Takımı, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı sporcusu  Alina Iagupova,  Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı sporcusu Eda Erdem, Fenerbahçe Yelken Takımı Antrenörü Ateş Çınar ve Fenerbahçe Yelken Takımı sporcusu Havva Tatlıcan kategorilerinde aday gösterildi. 

Bodrumspor da aday oldu 

Yılın çıkış yapan takımında ise dikkat çeken bir aday ortaya çıktı. Antalyaspor’un eski başkanlarından Ali Şafak Öztürk’ün satın aldığı Bodrumspor, Türkiye’de yılın en iyi çıkış yapan takımları arasında yer aldı. Öztürk’ün kulübü satın almasının ardından Spor Toto 1. Lig’e yükselen ve Süper Lig yolunda mücadele veren Ege temsilcisi, yılın en dikkat çeken ekipleri arasında gösterildi. 

İşte tüm kategoriler ve adaylar: 

En İyi Takım: Fenerbahçe Doğuş Yelken Kulübü, Anadolu Efes, VakıfBank SK, Beşiktaş Erkek Hentbol, Ziraat Bankkart Erkek Voleybol

En İyi Basketbol Oyuncusu: Vasilije Micić, Onuralp Bitim, Shane Larkin, Alperen Şengün, Alina Iagupova

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   AK Partili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son anketi paylaştı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası