GÜNDEM

İSTAD heyeti, Cumhurbaşkanı Tatar ve Meclis Başkanı Töre’yi ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Meclis Başkanı Zorlu Töre, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin, Türk Devletleri Teşkilatı’na “gözlemci üye” olarak alınmasından dolayı,  İSTAD ve İstanbul Sürücü Eğitimi ve İş Verenleri Sendikası heyetini kabul etti.

Ziyaretin amacı ile ilgili açıklama yapan İSTAD Başkanı Sefer Karakoyunlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız Ersin Tatar ve Meclis Başkanımız Zorlu Töre Bey’e göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Ziyaretimizin amacı, yakın zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin, Türk Devletleri Teşkilatı’na ‘gözlemci üye’ olarak alınmasından dolayı memnuniyetimizi bildirip tebrik ettik. Bu üyelik; Türk dünyasında sevinçle karşılandı. inşallah tez zamanda, tüm dünya da, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tanır” dedi.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Bakan Özer, Uluslararası Türk Akademisi Başkan Vekili Mecidli'yi kabul etti

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası