Spor

İspanyollar Kerem Aktürkoğlu’nun yeni adresini duyurdu! İşte ödenecek rakam

İspanyol basını, Atletico Madrid’in Galatasaray’da gösterdiği performansla adından söz ettiren Kerem Aktürkoğlu’nu transfer etmek istediğini yazdı.

Haberde, Türk futbolunun önemli isimlerinden biri olarak gösterilen 24 yaşındaki oyuncunun kariyerinde yeni bir sıçrama yapmaya hazır olduğu belirtildi.

Kerem’in Atletico Madrid’i tercih ederek kendisi adına önemli bir kariyer fırsatını da eline almış olacağı yazılırken, oyuncunun sözleşmesinin 2026’ya kadar uzattığı da hatırlatıldı.

Ateltico Madrid 15 milyon euroyu gözden çıkardı!

Ayrıca, İspanyol devinin yeni Arda Turan olarak gördüğü Kerem Aktürkoğlu için Galatasaray’a 15 milyon Euro ödemeye razı olduğu kaydedildi.

Başarılı oyuncu bu sezon Galatasaray ile toplamda 13 maça çıktı ve 5 gol kaydetti.

Piyasa değeri 13 milyon Euro olan 24 yaşındaki yıldız oyuncu sarı kırmızılı takımla çıktığı 96 maçta 25 gol ve 17 asist yapma başarısı gösterdi.

KAYNAK: SPORX
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Fransız basını duyurdu! Romain Saiss...

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası