Spor

İspanya’dan Galatasaraylıları heyecanlandıran Ronaldo iddiası!

Son olarak Al-Nassr’a transfer iddialarını yalanlayan Cristiano Ronaldo, Galatasaray – taraftarlarını yeniden heyecanlandırmıştı. Dünya yıldızı ile ilgili yurt dışından gelen son haberler ise Galatasaray taraftarının heyecanını daha da üst seviyeye çıkarmış durumda.

İspanyol basınından Diariogol’de yayınlanan Carla Braojos imzalı haberde şöyle denildi:

“Galatasaray, yaz başında Cristiano Ronaldo’yu istedi ancak Manchester United izin vermedi.

Şimdi ise Galatasaray’ın önünde altın bir fırsat var. Ocak ayında Ronaldo için Galatasaray kapısı açılabilir. Ronaldo, Galatasaray’a transfer olma ihtimalini reddetmedi.

Ronaldo’nun önünde üç seçenek bulunuyor: Türkiye, ABD ve Suudi Arabistan.”

SON TALİBİ MİLAN

İspanyol medyası, Al Nassr’ın astronomik teklifini kabul etmeyen Ronaldo için Galatasaray ve ABD’den MLS takımlarının yarıştığını duyurdu.

Son olarak ise menajeri Jorge Mendes’in Ronaldo’yu Milan’a götürmek istediği iddia edildi.

Cristiano Ronaldo kısa süre önce Manhester United ile ipleri koparmıştı. Futbolcunun ayrılığında takımda yedek kalması büyük etken olmuştu. Bu anlamda Portekizli oyuncunun takımın teknik direktörü Erik ten Hag ile arasında problemler oluşmuştu.

Futbolcunun Mancherter United sonrasında ise yeni durağı herkes tarafından büyük merak konusu haline geldi. Dünya yıldızının adının Galatasaray ile anılması ise sarı kırmızılı taraftarları çok heyecanlandırmış durumda.

Kariyerinde Sporting, Manchester United, Real Madrid, Juventus formalarını terleten Cristiano Ronaldo sayısız başarıya ulaştı. Futbolcu gerek bireysel anlamda gerek takım anlamında kazandığı başarılarla en iyi futbolculardan birisi olarak gösteriliyor.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Cristiano Ronaldo istenmeyen adam ilan edildi!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası