Spor

İsmail Yüksek imzayı atıyor! Tam 40 katına ikna ettiler

İsmail Yüksek bu sezon Jesus’un ona biçtiği yeni görevle birlikte bambaşka bir kimliğe bürünmüştü. Fenerbahçe, düşük maaşıyla gündeme gelen başarılı futbolcunun ücretinde çok ciddi bir iyileştirmeye gidiyor.

Fenerbahçe’nin 2020-21 sezonu başında Golcükspor’dan sadece 65 bin euroya transfer ettiği İsmail Yüksek, Sarı-Lacivertlilerde uzun süre tutunamamış ve çeşitli takımlara kiralanmıştı. Yeni sezon öncesi Jorge Jesus ile bambaşka bir kimliğe bürünen İsmail Yüksek, adeta takımın vazgeçilmezi haline geldi.

Maaşı 40 katına çıkıyor!

Öte yandan Fenerbahçe, İsmail Yüksek’in maaşında ciddi bir artışa gidip oyuncuyla yeni sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Fenerbahçe’den yıllık 250 bin TL kazanan İsmail Yüksek’in ücreti tam 40 katına çıkarılarak.

Hiç düşünmeden kabul etti!

İsmail Yüksek yeni sözleşmesiyle birlikte Fenerbahçe’den yıllık 10 milyon TL kazanacak. Sarı-Lacivertli yönetimin oyuncuyla yaptığı görüşmelerde sorun yaşamadığı belirtildi. İsmail Yüksek’in Fenerbahçe’nin sunduğu rakamı hiç düşünmeden kabul ettiği kaydedildi.

Bu sezon Fenerbahçe formasıyla tüm kulvarlarda 15 maça çıkan İsmail Yüksek 1 gol, 1 asistlik istatistik yakaladı.

KAYNAK: AKŞAM
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Ballkani cephesinden galibiyet yorumu! "Çılgın bir akşam oldu"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası