Spor

İngiliz basınından flaş Arda Güler iddiası!

Arda Güler için bir süredir Avrupa takımlarının yakın takibi var. Son olarak İngiliz basını, Güler’in Arsenal’in radarında yer aldığını yazdı.

Fenerbahçe’nin harika çocuğu’ olarak nitelenen 17 yaşındaki oyuncu ile Ajax, PSG ve Borussia Dortmund’un da ilgilendiği aktarıldı.

Arda’nın Fenerbahçe’de 2025’e kadar sözleşmesi var. An itibarıyla piyasa değeri 10 milyon euro.

ARDA GÜLER BU SEZON NE YAPTI?

17 yaşındaki yıldız bu sezon 13 maçta görev aldı. Arda bu maçlarda 3 gol, 1 asist üretti. Genç futbolcu Jesus’un sisteminde farklı pozisyonlarda görev aldı. Arda’nın sözleşmesi 30 Haziran 2025 yılında sona erecek. Arda’nın güncel piyasa değeri 10 milyon Euro.  Fenerbahçe’nin Arda ile ilgili ne karar vereceği ocak ayında belli olacak.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Bu kez İspanyol basını duyurdu! Arda Güler...

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası