Spor

İki İtalyan devi Ferdi Kadıoğlu için resmen devrede!

Fenerbahçe’nin yükselen değeri Ferdi Kadıoğlu için İtalyan devleri Milan ve Napoli büyük bir kapışma içine girdi. Sarı-Lacivertli kulübün sözleşmesini 2026 sezonu sonuna kadar uzattığı milli futbolcuyu yakın takibe alan iki İtalyan kulübünün, devre arası transfer döneminde yönetimin kapısını çalması bekleniyor.

Eğer astronomik bir teklif gelirse gidebilir

Teknik direktör Jorge Jesus’un jokeri durumundaki Kadıoğlu’nun ancak astronomik bir rakam karşılığında transferine izin verileceği öğrenilirken Ferdi’nin ise sadece takımının başarısına odaklandığı, Sarı-Lacivertli forma ile hem Süper Lig’de hem de Avrupa’da büyük başarılar yaşamak istediği ifade edildi.

Fenerbahçe’nin beklentisi 25 milyon Euro

Fenerbahçe’nin Ferdi Kadıoğlu için beklentisi 25 milyon Euro. Sarı-lacivertlilerin Ferdi’den rekor bir bonservis beklentisi olduğu ifade edilirken 25 milyon Euro’nun altında gelecek tekliflerin kabul edilmeyeceği belirtildi.

Babasından Milan ve Napoli itirafı

Ferdi Kadıoğlu’nun babası Feyzullah Kadıoğlu geçtiğimiz günlerde İtalyan basınına açıklamalarda bulunmuştu. Feyzullah Kadıoğlu, “Milan ve Napoli, Ferdi için bizimle iletişime geçti ama önceliğimiz Fenerbahçe” ifadelerini kullanmıştı.

La Gazzetta dello Sport: Milan 12 milyon Euro önerecek

La Gazzetta dello Sport’un haberine göre Milan, Ferdi Kadıoğlu için Fenerbahçe’ye 12 milyon Euroluk bir teklif hazırlığında. Habere göre kırmızı-siyahlılar, kısa süre içinde Ferdi için Fenerbahçe’nin kapasını çalacak.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Galatasaray, Aras Kargo ile sponsorluk anlaşması imzaladı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası