GÜNDEM

İçişleri Soylu duyurdu: 3 il ve KKTC’de operasyon! Çete çökertildi, örgüt lideri yakalandı

Son dakika haberi: Adana, İstanbul, Nevşehir ve KKTC’de Deveciler suç örgütüne yönelik operasyon düzenlendi. 

Operasyona ilişkin açıklama yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 49 adrese düzenlenen eş zamanlı baskında suç örgütünün çökertildiğini, örgüt liderinin yakalandığını duyurdu. 

49 ADRESE BASKIN: ÖRGÜT LİDERİ VE OĞLU YAKALANDI

Teknik ve fiziki takibin ardından kimlikleri belirlenen 46 zanlının yakalanması için özel harekat polislerinin desteğiyle Adana’da 44, İstanbul’da 1, Nevşehir’de 3, KKTC’de 1 olmak üzere toplam 49 adrese operasyon düzenlendi.

Operasyonda, suç örgütü elebaşları olduğu öne sürülen Cumali İncesoy ile oğlunun da aralarında olduğu 40 şüpheli gözaltına alındı.

Cumali İncesoy, KKTC’de sözde iki korumasıyla, oğlu da İstanbul’da lüks evinde yakalandı. Zanlının yakalandığı daire ve suç örgütünün Adana’da işlettiği bir barda, 2’si makineli 6 tabanca, sinyal kesici cihaz ve 5 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi.

 

KAYNAK: AA, HABER7
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Zonguldak'ta çıkan ev yangınında bir kişi öldü

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası