Magazin

Hülya Avşar’ın kız kardeşi estetiklerle bambaşka biri oldu! O eski Helin’den eser yok

Bir dönem ablası Hülya Avşar kadar adından söz ettiren Helin Avşar, gözlerden uzak bir yaşam sürüyor. Sosyal medyada da pek aktif olmayan Helin Avşar şu sıralara değişimiyle gündemde.

DEĞİŞİMİ DİKKAT ÇEKTİ

Yüzüne yaptırdığı estetiklerle eski halinden eser kalmayan Helin Avşar, fit görüntüsüyle de dikkat çekiyor. Instagram hesabından kendi markasının ürünlerini de tanıtan 44 yaşındaki ünlü isim markasının ürünlerini başarıyla taşıyor.

İşte Helin Avşar’ın son hali;

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Eski Çarkıfelek hostesi Victoria Silvstedt son haliyle hayran bıraktı! Hala 14 yıl önceki gibi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası