TV & SİNEMA

Henry Cavill, Artık Superman Olmayacağını Açıkladı!

Geçtiğimiz gün DC’nin sinematik evreninde fazlasıyla çarpıcı gelişmeler yaşanmıştı. Warner Bros.’un DC’nin kurtarıcısı olarak göreve aldığı James Gunn ve Peter Safran ikilisi, Wonder Woman 3’ü iptal etmişti. Üstelik Superman dahil tüm Justice League karakterlerinin filmleri de uçurumun kenarına gelmişti.

Bugün, bu uçurumdan düşen ilk film resmen açıklandı. Superman rolüne yeniden döneceği henüz geçtiğimiz haftalarda açıklanan Henry Cavill, Superman olmayacağını açıkladı. Konu hakkında hem Cavill hem de James Gunn’dan açıklama geldi.

Henry Cavill’in üzen açıklaması:

()

“Az önce James Gunn ve Peter Safran ile bir toplantı yaptım ve üzücü bir haber var millet. Superman olarak geri dönmeyeceğim. (Gunn ve Safran’ın) Stüdyo tarafından işe alınmalarından önce Ekim ayında geri döndüğümü duyurmamı söyledikten sonra, bu haberi paylaşmak pek kolay değil, ama hayat bu. Nöbet değişimi, olan bir şeydir. Buna saygı duyarım. James ve Peter’ın inşa edecekleri bir evrenleri var. Onlara ve yeni evrende yer alan herkese iyi şanslar ve en mutlu talihler diliyorum.

Yıllardır yanımda olanlar için…..biraz yas tutabiliriz ama sonra şunu hatırlamalıyız: Superman hala ortalıkta. Temsil ettiği her şey hala var ve bize verdiği örnekler hala orada! Pelerin takma sıram geçti ama Superman’in temsil ettiği şey asla geçmeyecek.”

Peki, yeni Superman filmi neyi anlatacak da Cavill’siz izlenebilecek?

Bu sorunun cevabı, James Gunn tarafından verildi. Gunn, Twitter’dan paylaştığı açıklamasında önümüzdeki yıl başlayacak projelerinin ilk detaylarına yer verdi. Bu detaylardan birisi şu şekilde oldu:

“Takvimdekiler arasında Superman de var. İlk aşamalarda, hikayemiz Superman’in hayatının daha önceki bir parçasına odaklanacak, bu nedenle karakteri Henry Cavill canlandırmayacak.”

Henry Cavill hala geri dönebilir:

“Az önce Henry ile harika bir toplantı yaptık, biz büyük hayranlarıyız ve gelecekte birlikte çalışmak için bir dizi heyecan verici olasılık hakkında konuştuk.”

James Gunn ve Peter Safran ikilisinin DC evrenini kurtarıp kurtaramayacağını ancak bekleyerek görebileceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası