GÜNDEM

Hastane müdürüne otoparkta silahlı saldırı

Adana’da olay, saat 10.00 sıralarında Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi yerleşkesinde meydana geldi.

OTOMOBİLİ PARK EDİP ARAÇTAN İNDİ

Hastane Müdürü Kamil Önder, otomobilini otoparka park ettikten sonra aracından indi.

SOL BACAĞINDAN 2 KURŞUNLA VURULDU

Bu sırada kimliği belirsiz bir kişi, tabancayla Kamil Önder’e ateş açtı. Sol bacağına 2 kurşun isabet eden Önder yaralandı.

BİR SÜRE SONRA YERE YIĞILDI

Saldırının ardından şüpheli kaçtı. Yürüyerek hastanenin acil servisine gitmeye çalışan Kamil Önder bir süre sonra yere yığıldı.

POLİS KAÇAN ZANLIYI ARIYOR

Olayı gören hastane görevlileri, polise haber verdikten sonra Önder’e müdahale etti. Önder, ilk müdahalesinin ardından acil servise götürülerek tedaviye alındı. Polis ekipleri şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

KAYNAK: DHA
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Sosyal medyada özenti haline geldi... Peki İslam cinsiyet değiştirme hakkında ne diyor?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası