GÜNDEM

Haluk Levent’ten Elon Musk’a tepki: Papaz olacağız

Geçtiğimiz gün canlı yayında kavga eden Seren Serengil ve Bircan Bali, istemeden de olsa Haluk Levent’in de gündemine girdi.

Yaşananların sosyal medyada gündem olmasının ardından, konuyla ilgili bir paylaşım da ünlü şarkıcı Haluk Levent’ten geldi.

6.2 milyon takipçisi bulunan Twitter hesabından bir yazı yazarak; sosyal medya platformunun yeni sahibi Elon Musk’a şu sözlerle seslendi:

“PAPAZ OLACAĞIZ SENİNLE”

“Sevgili Elon Musk, beğeni yapmadığım halde beğeni yapmışım gibi tweetler görüyorum. 1 ay önce de 9 beğeni silmiştim, yine sildim şimdi. Hadi politik tweet bir yana, ‘Seren Serengil. Bircan Bali ile kavga etti’ tweetini niye beğeneyim ya? Bak Elon! Papaz olacağız seninle bu gidişle.”

“BEN DEĞİL ELON MUSK BEĞENİYOR”

Hızını alamayan Haluk Levent, Twitter profiline de açıklayıcı bir yazı yazdı.

Ünlü sanatçı, “Beğenilere aldanmayın yemin ederim ben değil Elon Musk beğeniyor. Ben silmekten bıktım Twitter benim yerime beğenmekten bıkmadı” notuyla takipçilerine konuyu açıkladı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Zeytinburnu'nda hırsızı kendi bıçağıyla yaraladı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası