BİYOGRAFİ

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül Kimdir? Devrim Özkan Kimdir?

Show Tv’nin bol reytingli Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncusu Devrim Özkan bir hayli merak edilmişti. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül karakterini canlandıran başarılı oyuncu Devrim Özkan, 2 Eylül 1998’de dünyaya gelmiştir. Aslen Muğlalı olan Devrim Özkan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda eğitim görmüştür. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül Kimdir?

Eğitim hayatına devam ederken aynı zamanda oyunculuk kariyerine de adım atmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017’de Show Tv’de yayınlanan Rüya dizisi ile yaşamıştır. Bu dizinin ardından Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin adlı dizide oynamıştır.

Kısa süre içerisinde oyunculuk performansıyla göz doldurmuştur. Devrim Özkan TRT1’de yayınlanan Vuslat dizisinde de yer almıştır. Son olarak Mevlana adlı bir dizide rol almıştır. Şimdilerde ise Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde “Songül” karakteriyle beğeni toplamaya devam ediyor.

Güzel oyuncu 1.73 boyunda ve 52 kilodur. Oyuncunun Başak burcu olduğu bilinmektedir. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül Kimdir?

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Pınar Bibin Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Oynadığı Diziler?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası