Spor

Galatasaray’dan Beşiktaş’ın eski yıldızı için hamle

Bu sezon sol bekte istediği verimi alamayan Galatasaray, Beşiktaş’ın eski yıldızı Rıdvan Yılmaz’ı kadrosuna katmak istiyor. Beşiktaş’tan Rangers’a transfer olan fakat istediği forma şansını bulamayan genç oyuncu için yönetim harekete geçti.

Galatasaray, Rıdvan Yılmaz’ı da kiralık olarak kadrosuna katmayı planlıyor. Deneyimli oyuncu Van Aanholt’un kötü performansı sonrası Okan Buruk bu mevkiye bir transfer istedi.

Galatasaray’ın kiralama+satın alma teklifi yapacağı iddia edildi. Okan Buruk böylece yerli oyuncu konusunda alternatiflerini çoğaltmak istiyor.

KAYNAK: SABAH
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Sivasspor - Ballkani! ilk 11'ler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası