Spor

Galatasaray’da 3 isim kampa katıldı

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Bölgesi’ne kampta bulunan sarı-kırmızılı ekip, teknik direktör Okan Buruk yönetiminde çalıştı.

Kamp kapsamında dün Adana Demirspor ile yapılan hazırlık maçında uzun süre alan futbolcular salonda yenilenme çalışması gerçekleştirdi. Diğer futbolcular pas çalışmasıyla başladığı antrenmana top kapma oyunuyla devam etti. Az sayıda oyuncunun katıldığı idman, dar alanda çift kale maçla tamamlandı.

Dünya Kupası’nda mücadele ettiği için izinli olan Victor Nelsson ve Dries Mertens ile tedavi süreci devam eden Sergio Oliveira kampa katıldı. Nelsson takımla, Mertens ise bireysel çalışma yaptı.

Galatasaray, hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Ankaragücü-Sivasspor! İkinci gol geldi | CANLI

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası