Spor

Galatasaray teklif yapmıştı! Dünyaları istediler

Galatasaray scout ekibinin, Belek kampındaki hazırlık maçlarında takip ettiği Maxim De Cuyper için harekete geçildi.

Belçika’da kiralık olarak oynadığı Westerlo formasıyla yarım sezon olmadan 3 gol-6 asistlik performans sergileyen 21 yaşındaki sol bekin bonservisini elinde bulunduran Club Brugge, oyuncu için rakamı belirledi.

Belçika ekibi genç sol bek için 10 milyon Euro’nun üzerinde bir rakam istedi.

Parayı yüksek bulan Galatasaray cephesi, oyuncuyu beğense de alternatiflere yönelmek zorunda kaldı.

MAXIM DE CUYPER KİMDİR?

Belçika doğumlu Maxim De Cuyper, futbola Club Brugge altyapısında başladı.

2021 yılına kadar Club Brugge forması giyen genç sol bek, 2021 yazında Westerlo’ya kiralandı.

21 yaşındaki sol bek burada büyük bir çıkış gösterdi. Belçikalı futbolcunun güncel piyasa değeri 2.5 milyon Euro olarak gösteriliyor. De Cuyper’in Club Brugge ile 2025 yazına kadar sözleşmesi bulunuyor.

KAYNAK: SABAH
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Göztepe'de yeni favori Mustafa Kaplan

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası