Spor

Galatasaray doktoru tek tek açıkladı! İcardi, Oliveira, Rashica…

Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, sakatlığı bulunan, Oliveria, İcardi, Emre Taşdemir, Milot Rashica, Yunus, Mathias Ross ve Hamza Akman hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Hamza Akman

Hamza Akman’ın dış yan bağında bir yırtığı oluştuğunu belirten Yener İnce, futbolcunun birkaç gün içinde takımla çalışmalara başlayacağını ifade etti.

Milot Rashica

Rashica’nın sakatlığı hakkında çok spekülasyon yapıldığını aktaran İnce, “Başakşehir maçında darbe aldığı ve ödem oluştuğu için bundan dolayı verimli idman yapamayacağı için kenara çektik. Hamza ile birlikte çalışıyorlar. Çok iyi durumda. Birkaç gün içinde takımla birlikte olacak” diye konuştu.

Emre Taşdemir

İnce ayrıca, Emre Taşdemir’in arka adale sakatlığı yaşadığını ve birkaç gün içinde takımla birlikte olacağına dikkat çekti.

Sergio Oliveira ve İcardi

Tedavisine devam edilen Sergio Oliveira’nın kampa öğleden sonra katılacağını aktaran Yener İnce, “Sergio’nun lige yetişmesi için elimizden geleni yapacağız. Şu anda görüntü olumlu. Günde 8 saat tedavi görüyor. İcardi’nin sakatlığıyla ilgili olarak da tedaviyi ikiye bölüyoruz. İlk bölümde yüksek fiziksel egzersiz vermiyoruz. Buralarda yardımcı olabileceğimiz bir şey değil. İstanbul’da veya Arjantin’de olacaktı, rahat edeceğini düşündüğümüz için Arjantin’de olmasını tercih ettik. İlk bölümündeki tedavi gayet iyi. Her gün konuşuyoruz. Tedavisi bizim denetimimizde gidiyor. İlk bölüm bittikten sonra Antalya dönüşünde konuşacağız. Şartlara bağlı olarak bizimle birlikte olacak” dedi.

Yunus Akgün

Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, Yunus Akgün’ün sakatlığıyla ilgili ise, iç yan bağında yaralanma olduğunu söyledi. İnce, “Yunus’un fonksiyonel tedavisine çok erken başladık. Onu da ligin başına yetiştirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

Mathias Ross

Ross’un durumunun ise diğerlerinden farklı olduğunu vurgulayan İnce, “Ross’un iç yan bağlarında kopma var ama tedaviye çok iyi cevap verdi. Beklentimizin çok önünde gidiyor. Onun için 1 ay gibi bir zamana ihtiyacımız olacak. İlk gün 2 ya da 2,5 aylık sürece ihtiyacımız vardı. Şu anda onun ortasında gibiyiz” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası