GÜNDEM

Fox TV’nin dizileri arka arkaya bitiyor! Darmaduman’dan sonra Tozluyaka da elveda diyecek

Mehmet Yiğit Alp ile Fatih Aksoy ikilisinin yapımcısı olduğu Tozluyaka dizisi reyting savaşında yenik düştü. Semih Bağcı’nın yönetmenliğinde çekimleri yapılan dram ve gençlik türündeki Tozluyaka dizisi hakkında umulmadık karar alındı.

Yekta Torun’un senaristliğini üstlendiği Tozluyaka dizisinin yayın macerası son bulacak. Şimdiye kadar 24 bölüm yayınlanan ve her Pazar akşamı izleyicisinin karşısına geçen Darmaduman dizisinin final tarihi netlik kazandı.

Oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Begüm Birgören, Tayanç Ayaydın ve Kaan Miraç Sezen gibi iddialı isimlerin yer aldığı Tozluyaka dizisinin 2 bölüm sonra yani 26.bölümde ekran serüveni bitecek.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   İYİ Parti- HDP arasındaki kavga büyüyor! Buldan'ın sözlerine sert tepki

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası