GÜNDEM

Fondaş Bora Erdin yalanlandı! Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan açıklama

Gençlik ve Spor Bakanlığı, fondaş Cumhuriyet gazetesi çalışanı Bora Erdin’in, kendisini trafikte tehdit eden kişilerin bakanlık kimlik ve araç kartı taşıdığı iddiasının gerçek dışı olduğunu vurguladı.

UYDURMUŞ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bora Erdin’in “Gençlik ve Spor Bakanlığı kartı taşıyan ve 3 şeritli yola ters giren araç tarafından tehdit edildim.” şeklindeki beyanatına ilişkin Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Haberde adı geçen şahsın Gençlik ve Spor Bakanlığı ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Bakanlık personeli olmayan söz konusu şahsa herhangi bir kimlik ya da araç kartı verilmesi söz konusu değildir.” ifadelerine yer verildi.

HER YERDE FONDAŞ

Fondaş gazetecinin Gençlik ve Spor Bakanlığı’nı itham altında bıraktığı tweeti şöyle:

“Gençlik ve Spor Bakanlığı araç kartı 34 AK *** plakalı bu araç 3 şeritli yola tersten girmiş. Benden yol istiyor. Yetmiyor hakaret ve tehdit savuruyor. ‘Alacaksın arabanı p*ç’ diyecek kadar rahat. Çünkü biliyor ki hiçbir yaptırımla karşılaşmayacak.”

Erdin’in 2. paylaşımı şöyle:

“Arabada eşim, annem ve bebeğim var. Olay Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde oldu. Yarın ilk iş şikayetçi olacağım. Aracın plakasını hem İstanbul Emniyet Genel Müdürlüğü hem de Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bildirdim. Gerçekten artık yeter.”

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Bandırma'da trafik kazası: 1 ağır yaralı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ERTAN HABER