Magazin

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur yıllar sonra anlattı: Babamla 1,5 yıl görüşmedik, kırgınlığım var

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla müzik kariyerini noktaladığını ve artık sahnelere çıkmayacağını söyleyen Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Aile hayatından bahseden Tayfur, babasının sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

“BABAMLA 1,5 YIL GÖRÜŞMEDİK”

“Anne ve babanın ayrılması sende travma yarattı mı?” sorusuna cevap veren Tayfur, “Yarattı tabi. 15 yaşındaydım yani tam ergenlik dönemimdeydim. Babam gittiği için annemle evde yalnız kaldık. Annem, hem anne hem babaydı benim için. Babam varken de annem öyleydi o yüzden sadece fiziki bir yokluk oldu. Ayrıldıktan sonra 1-1,5 yıl kontak kesildi. Babama birçok kırgınlığım var. Artık babamla barıştım. Çocuğum olduktan sonra çok da anne ve babanın işine karışmamak lazım diye düşündüm. Yaşadığım travmaları kafamda bitirmek istedim” dedi.

“FİKİR AYRILIKLARI YAŞANINCA BİR ARADA OLMAK MÜMKÜN DEĞİL”

“Yaşadığın boşanmadan sonra ailenin kaderini yaşadığını düşündün mü?” sorusu üzerine sözlerine devam eden şarkıcı, “Kaderini yaşamıyorum da. Kimse boşanmak için evlenmiyor. Ama fikir ayrılıkları seni oraya sürüklüyor. Her şey çözebiliyorsun ama fikir ayrılıkları olduğu zaman bir arada olmak mümkün değil. Çocuğun her gün tartışmanın içinde olmasındansa ayrı ayrı yerlerde olmak daha mantıklı” ifadelerini kullandı.

“BABAMIN SAĞLIK DURUMU İYİ”

Babasının sağlık durumu hakkında da bilgi veren Tayfur, sözlerine şöyle devam etti: “Sağlık durumu çok iyi. Şeker hastalığından dolayı beyin kanaması geçirmişti. Ondan sonra da yüz felci oldu. Bunları yaş ilerledikten sonra yaşayınca iyileşme süreci uzuyor. Böbrek nakli de olmuştu. Şu an sağlık durumu çok iyi. Pandemide Marmaris’teki evinde yaşamaya başladı ev İstanbul’a gelmiyor.”

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   10 Yaş Üzeri Köpeklerde Bunama Riski Her Yıl Artıyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası