GÜNDEM

Fenomen Fevzi, Erdoğan ile buluşmasını anlattı!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun Mitingi sonrası gençlerle buluşmasında en çok ilgiyi küçük yaşına rağmen 460 bin takipçisi olan, 12 yaşındaki sosyal medya fenomeni Fevzi Kaan Türker gördü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Fevzi’ye gülümseten tavsiye;

Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu’ndaki buluşmaya katılan ve kendisiyle özdeşleşen “İzabella” şarkısını canlı olarak Erdoğan’a söyleyen Fevzi Kaan, o anları ve duygularını anlattı.

ÇOK MUTLU OLDU

Miting günü öğle saatlerinde babasına gelen telefonla, gençlik buluşmasına davet edildiğini öğrendiğini anlatan Fevzi Kaan, “Babamla birlikte orgumuzu alarak salona gittik.

Cumhurbaşkanımız elimi sıkıp, “Nasılsın Fevzi” dedi. Ben de iyiyim dedim ama çok heyecanlandım. Başarımı kutlayıp, ‘ama okulunu bırakma. Sonuna kadar da oku.

O zaman maddi manevi senin arkandayım’ dedi. Bu sözler hoşuma gitti. Ben de kendisine kendi yorumumla İsabel şarkısını söyledim. Çok mutlu oldu” dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZ GİBİ DÜŞÜNÜYORUZ

Fevzi Kaan’ın babası Hakan Türker ise Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın, gençlerle buluşmada oğlunu da davet etmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Cumhurbaşkanımız gibi düşünüyoruz. Fevzi okumalı. Geleceğini sosyal medya üzerine değil okulu üzerine kurmalı. Zaten okuluna devam ediyor. Hatta eksikliği olan derslerinde takviye alıyor. Cumhurbaşkanımızın daveti ise bizim gururumuzu okşadı. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

“SEN VARSAN KEYFİM MEYFİM ON NUMARA”

Fevzi Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a itafen ‘Başkanım sen varsan keyfim meyfim on numara’ demesi ise büyük alkış alırken sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

KAYNAK: SABAH GAZETESİ
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Erdoğan'dan Türk Yatırım Fonu açıklaması: En kısa sürede hayata geçirilmeli

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası