Spor

Fenerbahçe’den sürpriz hamle! 2.5 milyon euro teklif edilecek

Fenerbahçe, hem savunmanın sağında orijini bu mevki olan birini almak hem de yerli yelpazesini genişletmek istiyor. Teknik direktör Jorge Jesus, Dünya Kupası’na kadar olan bölümde sağ bekte hücumdan devşirme Bright Osayi-Samuel ile Ferdi Kadıoğlu’nu kullanmıştı. Fenerbahçe bu bölgeye takviye planlıyor.

Gündemdeki isim de yaz transfer döneminde de Fenerbahçe’nin radarında olan Bünyamin Balcı. Sarı-lacivertliler genç kanat savunucusu için kısa süre içinde Antalyaspor’un kapısını çalacak.

2.5 milyon euro teklif edilecek

Bünyamin Balcı’nın Antalyaspor ile 2025 yılına kadar kontratı bulunuyor. Fenerbahçe, 2.5 milyon euro’luk bir teklifle Akdeniz ekibinin kapısını çalacak. Kırmızı-beyazlı ekibin beklentisi ise biraz daha yüksek.

Birçok bölgede oynuyor!

Bünyamin Balcı futbola Antalyaspor altyapısında başladı. Antalyaspor’un çeşitli kategorilerinde forma terleten oyuncu sonrasında takımın A seviyesine yükseldi. Bünyamin Balcı 2019 sezonundan bu yana Antalyaspor A takımının formasını terletiyor. Oyuncu ayrıca çok yönlülüğü ile dikkat çekmekte. Ana mevkisi sağ bek olan futbolcu, önlibero ve orta sahanın sağında görev alabiliyor. 

KAYNAK: SABAH
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Galibiyet serisi 9 maça çıktı! Galatasaray evinde 2 golle kazandı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası