Spor

Fenerbahçe’de Altay Bayındır antrenmana katılmadı

Fenerbahçe, teknik direktör Jorge Jesus yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’ndeki antrenmanın ilk bölümünde salonda, kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları gerçekleştirdi. Daha sonra antrenman sahasına gelen futbolcular, 15 dakikası basına açık ilk bölümde, iki grubu ayrılarak koşu yaptı.

Koordinasyon uygulamasıyla devam eden antrenmanın, pas, taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandığı bildirildi.

Yeni kondisyoner görevde

Antrenmana, hafif sakatlığı bulunan ve çalışmalarına bireysel devam eden kaleci Altay Bayındır’ın yanı sıra, sakatlıkları devam eden Alioski, Joao Pedro ve Arda Güler katılmadı.

Öte yandan Jorge Jesus’un ekibine yeni bir bireysel performans antrenörü dahil ettiği öğrenildi. Bugünkü antrenmana çıkan Portekizli kondisyoner Pedro Gandaio’nun, iki kondisyoneri bulunun takımdaki üçüncü bireysel performans antrenörü olarak görev alacağı kaydedildi.

Fenerbahçe, hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Jorge Jesus, lig tarihine geçti! 1988-89 sezonunu geride bıraktı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası