Spor

Fenerbahçe Beko flaş ismi duyurdu!

Fenerbahçe Beko yeni transferini açıkladı.

Sarı-lacivertli takımdan yapılan açıklamada Kostas Antetokounmpo ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalandığı belirtildi.

Açıklamada, “Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, Yunan pivot Kostas Antetokounmpo ile 2022-23 sezonunun sonuna dek anlaşmaya varmıştır.” ifadeleri yer aldı.

KOSTAS ANTETOKOUNMPO OYNADIĞI TAKIMLAR:

2018 – 2019 DALLAS MAVERICKS

2019 – 2021 LOS ANGELES LAKERS

2021 – 2022 ASVEL Basket

2022 Windy City Bulls

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Patlama sonrası Beşiktaş - Antalyaspor maçı ertelenecek mi?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası