Magazin

Fazla kilolarından kurtulan Arda Kural, iğne ipliğe döndü

Yıllar önce popüler olan dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren ve o dönem ‘Yerli Leonardo DiCaprio’ olarak anılan Arda Kural, değişimiyle adından söz ettirdi.

“2023 MODEL ARDA KURAL”

Bir dönem psikoz teşhisi konulan ve uzun yıllar hastalıkla mücadele eden Arda Kural, 20 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gördü. Zor günleri geride bıraktıktan sonra yeni projelerle gündeme gelen Arda Kural, fazla kilolarından kurtuldu. İğne ipliğe dönen Kural, son halini de Instagram hesabından takipçileriyle paylaşarak “2023 model Arda Kural” notunu yazdı.

Oyuncunun son halini beğenen birçok sosyal medya kullanıcısı “Ciddi anlamda çok değişmişsin ve çok yakışmış” yorumunu yaptı.

İşte Arda Kural’ın son hali…

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Oğuzhan Koç sahneyi terketti!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası