Spor

Fatih Terim için sürpriz açıklama! Teklifi duyurdular

Fatih Terim, İtalya Konsolosluğu’nda Türk-İtalyan buluşmasına konuşmacı olarak katıldı. Konuşmayı Fatih Karagümrük’ün İtalyan teknik direktörü Andrea Pirlo ile Anadolu Efes’in İtalyan basketbolcusu Achille Polonara da takip etti.

Toplantıda kariyeri hakkında da konuşan Terim, kitap yazdığını da dile getirdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TRT Spor spikeri Veli Yiğit “Fatih Terim kitap yazıyor. Belgeselde olmayan birçok şey kitapta olacak. Ayrıca müze açılışı olacak. Fatih Terim’in kazandığı kupalar ve birçok şey, üst düzey müze olacak.” dedi.

“Fatih Terim’e teklifler var”

Toplantıda keyifli bir konuşmanın gerçekleştiğini dile getiren Yiğit, Terim için gelen tekliflerin olduğunu belirtti:

“Fatih Terim çok şey anlattı. Birebir çok uzun konuştuk. Keyfi çok yerinde. İnanılmaz iyi gördüm. Hem fiziksel, hem mental. Hoca da “aslan gibiyim” dedi. İzlenimlerimi paylaşayım. Fatih Terim en az 5-6 yıl daha teknik direktörlük yapar. Teklifler de var.”Öte yandan Ajans1905’te yer alan haberde Fatih Terim’in “35 yıldır teknik direktörlük yapıyorum, bundan sonra hangi takımda yapacağım, nerede yapacağım bunu zaman gösterecek.” diye konuştuğu ifade edildi.

Galatasaray’ın başında toplam 8 kez Süper Lig şampiyonluğu yaşayan Fatih Terim, 1 UEFA Kupası kazandı. Deneyimli çalıştırıcının ilerleyen dönemde hangi takımı çalıştıracağı halen merak konusu.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Kayserispor-Galatasaray! Muhtemel 11'ler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ERTAN HABER