GÜNDEM

Ev sahibi kadın kiracısına saldırdı! Sebebi, kira ücreti ve dedikodu

Feci olay, geçtiğimiz gün  saat 13.50’de Tomalar Mahallesi 836 Sokak üzerindeki müstakil evde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, ev sahibi Muzaffer Erdem ve ailesi, yan taraflarındaki 3 yıllık kiracıları Hafise Kaynarca ile bir süredir problem yaşamaya başladı. İki aile, aralarındaki tartışmalar nedeniyle karakolluk olurken, “kira” ve “dedikodu” sebepleriyle ev sahibi ile kiracı arasında dün yine kavga yaşandı. Kavga sonrası iki taraf da darp edildiğini öne sürerek birbirilerinden şikayetçi oldu.

KAVGA ANI KAMERADA

Ev sahibi aileyle kiracı ailenin tartışma ve kavga anları güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, Hafize Kaynarca’nın kızı Nur Bahar S. ile Erdem ailesinin evleri arasındaki paravandan sözlü tartışma içerisinde olduğu ve Nur Bahar S.’nin bir anda çığlık attığı anlar yer aldı. Ardından Erdem ailesinin bahçeye girmesiyle tarafların sözlü tartışmasının kavgaya dönüştüğü de görüntülere yansıdı.

“KAFAM VE GÖZÜME VURMAYA BAŞLADILAR”

Olay sonrası darp raporu alıp aileden şikayetçi olan Hafize Kaynarca, ev sahibiyle evden çıkma konusunda sorunlar yaşadıklarını söyledi. Kaynarca, “‘Ev yapacağız ve çıkacağız’ dediğimizde ‘Güle güle oturun’ dediler. Ertesi gün ise ‘Ev yapmanızı bekleyemeyiz, kardeşim evlenecek o oturacak; çıkmanız gerekiyor’ dediler. Apar topar çıkmayacağımızı söyledik. Tacizlere başladılar ve aramızda problemler yaşandı. Bunlarla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunmuştuk. Son olayda dışarıda sesler duydum. İki evin arasında paravan vardı. Kızımla karşı taraf sözlü tartışıyorlardı. O sırada ev sahibinin elinde bir şey ile geldiğini görmüş. Kızımı içeriye sokmaya çalışırken, bahçe kapısından ev sahibi bizim bahçeye girdi. Merdivenlerden çıkıp kızıma doğru hücum etti, ben araya girince bu sefer bana saldırdı. Kafama gözüme vurmaya başladı. Onları uzaklaştırmaya çalıştım, o sırada karısı ve kızı geldi. Sürekli kendimi savunmaya çalıştım ama yere düştüm. Şikayetçi oldum, cezasını çekmesini istiyorum” diye konuştu.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Altay Bayındır: Önemli olan devamını getirebilmek

SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİREN EV SAHİBİ: BİZ DE DARP EDİLDİK

Kaynarca’nın suçlamalarını kabul etmeyen Muzaffer Erdem ise zamanında ikaz etmelerine rağmen evden çıkmayı kabul etmediklerini ancak kavgaya sebep olan problemin bu olmadığını söyledi. Olay anında Kaynarca’nın kızının kendilerini tahrik ettiğini ileri süren Erdem, “Komşumuzun önünü kesip kendisi hakkında konuşulduğu için hakaretler etmiş. Bu sıra paravan arkasından sözlü tartışma yaşandı. Paravan arkasından ‘Polis’ diye bağırıyordu kızı. Bahçeye ne oluyor diye gittim, kızın annesi bana ‘Gel gel’ diyordu. O sıra kavga oldu. Bana tekme attı, üçümüz birden merdivenden aşağı indik. Hanım kafasına vurdu, kendisi de yüzüstü düşünce gözünü saksının dibine vurdu. O beni tutunca arbede yaşandı. Oraya vurmak için gitmedim. Bizden özür bekliyor. Evimi mahveden, evden çıkmayan onlar. Ben de şikayetçi oldum, biz de darp edildik. Bu şimdi olan bir olay değil, üç mahkememiz var bizim. Yine laf atar mı diye eve gitmeye vallahi korkuyorum. Kesinlikle kira olayı değil bu. Kira bile istemiyorum. Ben huzur istiyorum” sözlerini sarf etti.

KAYNAK: İHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası