EĞLENCE

En kıskanç burçlar nelerdir?

Geçtiğimiz senelerin analizleri doğrultusunda yapılan araştırmalar, hangi burcun çok daha kıskanç olduğu noktasında bize bilgiler sunar. Bazı burçlar, diğerlerine oranla çok daha kıskanç davranışlar sergiler. Kıskançlığa yatkın olan burçlar ve meydana gelecek davranışlar hakkında yazımız üzerinde bilgi alabilirsiniz. En kıskanç burçlar nelerdir?

En kıskanç burçlar nelerdir?

KOÇ

Koç burcu, ön plana çıkmayı seven burçlardan biridir. Geri planda kalmaları halinde kıskançlaşmalar yaşarlar. Savunma güdüsü kıskançlık üzerine kuruludur. Kendisini kıskanç hareketler ile ifade etmek onlar için doğal olarak görünür.

İKİZLER

Kıskançlık duygusunu bastırma konusunda başarılı burçlardan biridir. Fakat kalplerini kırarsanız ya da aldatıldıklarını hissederse, en kıskanç burçlar arasında yer alırlar. Bu durumda onların tehlikeli olmasına neden olur.

ASLAN

Aslan, şımartılmayı en fazla seven burçlardan birisidir. Stresli olduklarında son derece kıskanç olurlar. Eğer kıskanç hissederlerse iç dünyalarına dönerler ve hesaplaşma yaşarlar.

BAŞAK

Başak, en soğukkanlı burçlardan biridir. Onlar için kıskançlık tercih değildir. Fakat başak burçları da bazen zayıf olabilir. Kıskançlık ile hareket etmeleri, onların alıngan olmasına neden olur.

YENGEÇ

İçten içte kıskançlık duygusu yaşayan yengeç burçları, kıskandıkları anda agresif davranışlar sergilerler. Kıskançlıklarını dışarı vurmaları genel anlamda ilgisiz kalmaları haline olur.

BOĞA

Boğa burçları, kıskanmak için yaratılan kişileri temsil eder. Genellikle kontrolü elinde hissetmedikleri zaman kıskançlık yapmaya başlarlar.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Spotify, Müzik Zevkinize Göre Tatil Yeri Önermeye Başladı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTAN HABER