Spor

Emre Belözoğlu: En büyük hedefimiz lider olarak son 16’ya kalmak

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin grup aşamasında yarın Hearts’le karşılaşacak Medipol Başakşehir’de teknik direktör Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu.

“Yarınki maçı çok önemsiyoruz”

Yarın oynanacak mücadeleyi değerlendirerek sözlerine başlayan Emre Belözoğlu, “İyi oyunla kazanmak istiyoruz. Ülke puanına katkılarımız oldu, bunun devam etmesi bütün takımlarımız adına da gerekli. Maçı önemsiyoruz ve grup birincisi olarak son 16’ya kalmak en büyük hedefimiz, isteğimiz. Yarınki maçı çok önemsiyoruz. Son 16’ya kalmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Mevcut kadrodaki oyuncuların Dünya Kupası’na gitmesi iyi bir şey”

20 Kasım’da Katar’da başlayacak Dünya Kupası’nın takımları olumsuz etkileyeceğini söyleyen Emre Belözoğlu, “Mevcut kadrodaki oyuncuların Dünya Kupası’na gitmesi ve oyuncuların milli takım seviyesinde olması iyi bir şey. Oyuncular buradaki maçlar biter bitmez turnuvaya gidecek. Turnuva bitince de tekrar lig maçları başlayacak. Kolay bir süreç olacağını düşünmüyorum. Milli araya kim ne kadar önde girerse girsin bunu çok önemli bulmuyorum. Sezon ortasındaki Dünya Kupası’nın takımlara pozitif yansıyacağını düşünmüyorum. Kötü giden takımlara olumlu yansımaları olabilir ama iyi giden takımları olumsuz yönde etkileyecek.” değerlendirmesinde bulundu.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Eski Formula 1 patronu hakim karşısında!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTAN HABER