Genel

Duy Beni Yıldızı, Hazal Kaya’nın Yerine Geliyor: Bihter’in Ardından Aşk-ı Memnu’nun Yeni Nihal’i Belli Oldu!

Bir döneme damgasını vuran Aşk-ı Memnu, her detayıyla hafızalarımızın bir köşesinde yer etmiş yapımlardan biri oldu. Oyuncuları, hikayesi ve karakterleriyle Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdıran Aşk-ı Memnu’nun film hali ise sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Farah Zeynep Abdullah’ın ‘Bihter’e hayat vereceği filmin ‘Nihal’i de belli oldu.

Peki Hazal Kaya’nın canlandırdığı Nihal karakterini kim canlandıracak? Gelin detayları görelim…

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/i…

Kanal D ekranlarında 2008 yılında yayın hayatına başlayan Aşk-ı Memnu 2010’da final yapmıştı. Sevilen yapım Türk televizyon tarihinin en unutulmaz yapımlarından biri haline geldi.

Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı isimli eserinden diziye uyarlanan Aşk-ı Memnu, hem hikayesi hem de karakterleriyle adeta efsane oldu.

Hilal Saral’ın yönettiği dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Selçuk Yöntem gibi başarı oyuncular yer almıştı.

Yalnızca ülkemizde değil birçok ülkede de geniş hayran kitlelerine kavuşan Aşk-ı Memnu’nun filminin geleceği haberi kısa sürede sosyal medyayı çalkaladı.

1900’lerin büyüleyici havasını ekranlara taşıyacak Aşk-ı Memnu filminde, Beren Saat’in devleştiği ‘Bihter’ karakterine Farah Zeynep Abdullah hayat verecek.

Cast çalışmalarının hızla devam ettiği, merakla beklenen filmde Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat verdiği ‘Behlül’ü kimin canlandıracağı hakkında görüşmeler de sürüyor.

Aşk-ı Memnu film kadrosunun yavaş yavaş oluşmaya başladığı bu günlerde yepyeni bir haber geldi. Hazal Kaya ile özdeşleştirdiğimiz ‘Nihal’ karakterine kimin hayat vereceği belli oldu.

Hazal Kaya, Ceyda Düvenci’nin sunduğu “Bambaşka Sohbetler programına katılmıştı. Güzel oyuncu, Aşk-ı Memnu filmini ve filmde ‘Nihal’i kimin canlandıracağını oldukça merak ettiğini söylemişti.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ‘Bihter’ adıyla dijital platformda yayınlanacak olan yapımda Nihal karakteri için Helin Kandemir’le imza aşamasında olunduğu bilgisine yer verildi.

Doğduğun Ev Kaderindir, Kağıt Ev, Elbet Bir Gün gibi yapımlarda başarısıyla dikkat çeken Helin Kandemir, son olarak rol aldığı Duy Beni dizisiyle yıldızını bir kez daha parlattı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Hatay'da evine gelen hırsızı kapı deliğinden görüntüledi

Genç nesil oyuncular arasında adından sıkça söz ettiren yetenekli oyuncunun nasıl bir performans sergileceğini de oldukça merak ediyoruz.

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Buyurun yorumlara…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası