Genel

Duayen gazeteciden Başkan Erdoğan’a övgü: Adam gibi adam…

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Av. Dr. Veli Böke Kahramanmaraş’ta Elbistan’ın Sesi Gazetesi Kurucusu ve sahibi, 93 yaşındaki gazeteci Mehmet Göçer’i ziyaret etti. Göçer, Başkan Erdoğan hakkında övgü dolu sözler sarf etti.

Göçer Başkan Erdoğan için ‘Adam gibi adam! Allah ömrümüzden alsın ona versin” ifadelerini kullandı.

GÖÇER: ERDOĞAN GELDİ, TÜRKİYE BÜYÜK BİR DÖNÜŞ YAPTI

Geçmiş hükümet dönemlerinden örnekler veren 66 yıllık duayen gazeteci Göçer, ”Türkiye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın idaresine  geçince başka Türkiye olmuş gibi bir dönüş yaptı. Kalkınma hamleleri başlattı. 20 bin kilometreyi aşkın yollar yapıldı.  Yüzlerce tünel kazıldı, yollar kısaldı. Yaptıklarını anlatırsam dakikalar yetmez. Kitap yazmam lazım. Bunu ben değil Türkiye biliyor. Biz Erdoğan’a her namazın arkasından dua ediyoruz. Çünkü adam gibi adamdır. 93 yaşındayım, bugünleri eski günlerle değerlendirirsek en bahtiyar insanım. Allah ömrümüzden alsın onun ömrüne koysun. Adam gibi adam Tayyip Erdoğan’ın gölgesini üzerimizden eksik etmesin.” dedi.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   İngiltere'de Müslüman esnaf soyguna gelen genç hırsıza yardımla karşılık verdi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası