TV & SİNEMA

Disney+’ın yeni Türk dizisi yayın tarihi belli oldu

Disney+’ın yeni Türk dizisi yayın tarihi belli oldu . Haziran ayında Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney+, ilk orijinal Türk dizisi Kaçış’ı da eş zamanlı olarak izleyicilere sunmuştu. Platformun ikinci orijinal Türk dizisi olan Dünyayla Benim Aramda için de beklenen yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği ve senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı merakla beklenen dizinin yayın tarihi 14 Eylül olarak duyuruldu.

İlk fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor gibi isimler yer alıyor. Disney+’ın yeni Türk dizisi yayın tarihi belli oldu

Dizinin hikayesi, Disney+ tarafından şu şekilde özetleniyor: “Dünyayla Benim Aramda, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.”

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   "İyilik ve Kötülük Okulu"ndan İlk Fragman [Video]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTAN HABER