Spor

Dimitris Pelkas: “Zor Bir Dönemden Geçiyoruz”

 Fenerbahçe’den, İngiltere’nin Championship ekiplerinden Hull City’ye sezon sonuna kadar kiralanan Dimitris Pelkas konuştu. 

Fenerbahçe’den, İngiltere’nin Championship ekiplerinden Hull City’ye sezon sonuna kadar kiralanan Dimitris Pelkas, kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

“Sahaya tekrar geri dönmek güzeldi”

Yunan yıldız yaptığı açıklamada, “Sheffield United’a karşı iyi bir sonuç alamadık. Ancak sahaya tekrar geri dönmek güzeldi. Adım adım daha iyi olacağımı düşünüyorum. Daha iyi olmak istiyorum. Bu yüzden takıma da yardımcı olabilirim.

“Zor bir dönemden geçiyoruz”

Sonunda buradayım ve burada olmaktan mutluyum. Zor bir dönemden geçiyoruz. Bir çıkış yolu bulmalıyız çünkü önümüzde uzun bir sezon var.

“Cumartesi günkü maça hazırım”

Cumartesi günkü maça hazırım ancak buna elbette hocamız karar verecek. Onun fikirlerine saygı duyuyorum. Oynamaya ve takıma yardımcı olmaya hazırım.

“Üst üste üç maç kaybetmek iyi değil”

İngiltere’de tempo yoğunluğunun daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Üst üste üç maç kaybetmek iyi değil. Daha fazla mücadele etmeye hazır olmalıyız. Swansea maçında en iyi sonucu almaya çalışacağız”  dedi. 

Swansea ile Hull City arasındaki maç 17 Eylül Cumartesi günü oynanacak ve karşılaşma saat 14.30’da başlayacak.

Öte yandan, 28 yaşındaki oyuncu Yunanistan Milli Takımı’nın Uluslar Ligi’nde Güney Kıbrıs ve Kuzey İrlanda ile oynayacağı maçların aday kadrosuna davet edildi.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Trabzonspor rekora koşuyor! 2 maç kaldı...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
ERTAN HABER