Magazin

Demet Akalın’ın eski vokali Ömer Topçu’dan olay sözler. En büyük şanssızlığım, kariyerimi dibe sürükledi

Yıllar önce O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve sesiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Ömer Topçu, Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu Pembe Masa programına konuk oldu. Yarışma döneminde yaşadıklarından bahseden şarkıcı, elendikten sonra vokalliğini yaptığı Demet Akalın’ı da yerden yere vurdu.

“O SES TÜRKİYE’DE BİZİMLE İLGİLENMEDİLER”

O Ses Türkiye’de yoğunluktan dolayı kendileriyle ilgilenmediklerini söyleyen Topçu, “Özcan Deniz’in şarkısını söylemişti. Herkes çok beğendi, elendikten sonra da yapım şirketini arayarak sitem edenler olmuş. Özcan Deniz’in orijinal kaydından daha fazla izlendi” dedi.

“DEMET AKALIN HAYATIMIN EN BÜYÜK ŞANSSIZLIĞI”

Yarışmadan çıktıktan sonra Demet Akalın’ın kendisine vokallik teklifinde bulunduğunu ve bu teklifi kabul etmenin hayatındaki en büyük hata olduğunu söyledi. Şarkıcıya sitem eden Topçu “Demet Akalın benim hayatımdaki en büyük şanssızlığım oldu Keşke tek başıma bir şeyler yapsaydım. Onunla proje yapmak benim kariyerimi dibe sürükledi. 6 yıl birlikte çalıştık ve ona çok alıştım. Bir de o kendine bağlar insanı. Kocaman bir kırgınlık var kalbimde. O kırılmadı, ben kırıldım. Şimdi çıkıp ‘Merve Özbey benim vokalimdi’ diyerek övünüyor ama sen ona bir şey yapmadın ki. Senin yanında yıllarca çalıştı, bir gün Erdem Kınay gelerek onu aldı. Başkasının başardığı işle övünüyorsun. Hep kendisini ön planda tuttu beni kullandı” ifadelerini kullandı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Rahatsızlanarak canlı yayından çıkan Seren Serengil, bugün programa çıkamadı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası