GÜNDEM

Çöp evde esir tutulan Muhammet’in annesi ilk kez anlattı

Bursa’da boşaltılmak istenen çöp evdeki kilitli odada baygın halde bulunan Cem Muhammet A.’nın annesi Yasemin A. polisteki ifadesinde, 2013 yılı başlarında ‘Muhammet’ adlı bir kişiyle tanışıp, gönül ilişkisi yaşadıklarını belirterek, “2013 yılında oğlum dünyaya geldi. Çocuğumun babası oğlumun doğumu için kararsızdı. Ben de bu süreçte kendisinden ayrıldım. Onun haberi olmaksızın Cem Muhammet’i doğurdum” dedi.

Çocuğunu alıkoyduğu ve kendisine göstermediği gerekçesiyle kardeşinden şikayetçi olan Yasemin A. karakoldaki ifadesinde, Kamuran Pınar A.’nın oğluna kendisini annesi olarak tanıttığını kaydetti. Yasemin A. ifadesinde, “Rahmetli annem, çocuğumla annelik bağı kurmamam için ‘annem, oğlum’ diye birbirimize hitap etmemizi yasaklamıştı. Oğlum bana ‘Yasemin’, ben ona ‘Cem’ diye hitap ederek telefonda konuşurduk. Annemin bu şekilde davranmasının sebebi ise kardeşim Kamuran Pınar A.’nın oğluma kendisini annesi olarak tanıtması. Benim yüz yüze görüşme taleplerimi reddettiler. Annemin bana çocuğumu göstermemesinin sebebinin, kardeşim Pınar A.’nın Cem’i kendi çocuğu gibi sahiplenmesi olduğunu düşünüyorum” dedi.

“BABASI, BİR OĞLU OLDUĞUNU BİLMİYOR”

Yasemin A. ifadesinde, eski eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle 2012 yılında boşandığını, 2013 yılı başlarında ‘Muhammet’ adlı bir kişiyle tanışıp gönül ilişkisi yaşadıklarını belirterek, şöyle söyledi:

“Çocuk sahibi olmak istediğim için 2013 yılında Muhammet’ten olma Cem Muhammet A. isimli çocuğum dünyaya geldi. Çocuğumun babası oğlumun doğumu için kararsızdı. Ben de bu süreçte kendisinden ayrıldım. Onun haberi olmaksızın çocuğum Cem Muhammet’i doğurdum. Çocuğumun bütün velayet hakları doğumdan beri benim üzerimedir.”


MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Hırsızlık yaptığı minibüste mahsur kalınca meydan dayağı yedi!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTAN HABER