TV & SİNEMA

Çığlık 6’dan İlk Fragman Geldi [Video]

1996 yılında yayınlanan ilk filmiyle başlayan ve korku dünyasının en popüler serilerinden birine dönüşen Çığlık, yakında altıncı filmine de kavuşacak. Korku hayranlarının merakla beklediği yeni filmden bugün ilk fragman geldi.

2023 yılında vizyona girecek Çığlık 6, New York şehrinde yepyeni bir hikâyeye açılacak. Film, Ghostface’te sağ kalanların New York’taki korku dolu macerasını konu alacak.

Çığlık 6 fragmanı:

Çığlık 6 oyuncu kadrosu:

Çığlık 6, oyuncu kadrosunda Melissa Barrera, Jenna Ortega ve Courteney Cox’un yanı sıra Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Hayden Panettiere, Devyn Nekoda ve Josh Segarra’ya yer verecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett oturuyor.

Film, 10 Mart 2023’te vizyona girecek.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Fatih Terim Belgeselinden İlk Fragman Geldi [Video]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası