Çağla Sikel ve Nail Gönenli Ayrıldı

Yayınlama: 03.07.2023
Düzenleme: 03.07.2023 13:54

Çağla Şıkel, bu yılın başında ünlülerin avukatı olan Nail Gönenli ile birlikte olmaya başlamıştı. Ancak, son gelişmelere göre Çeşme’de bayram tatili yaparken çift, dostça bir şekilde ayrıldı. Herkesin evlilik haberini beklediği çiftin ilişkilerine son verme kararı aldığı belirtildi. Çağla Sikel ve Nail Gönenli Ayrıldı

Çağla Şıkel’in Nail Gönenli’ye olan aşkı ve mutluluğu, maalesef kısa bir süre içinde sona erdi. İlişkileri bir partide başlamış ve evlilik yolunda ilerlemesi beklenmişti. Ancak, bu umutlar gerçekleşmedi ve ikili ayrılık kararı aldı.

Aşk haberlerini yalanlamıştı

Çağla Şıkel, 2008 yılında şarkıcı Emre Altuğ ile evlenerek nikah masasına oturmuştu. Bu evlilikten iki oğlu dünyaya gelmişti. Ancak, 2015 yılında Emre Altuğ’dan boşandıktan sonra Çağla Şıkel’in hiçbir erkek arkadaşıyla görüntülenmemesi dikkat çekmiş ve çıkan aşk haberleri sürekli olarak yalanlanmıştı. Çağla Sikel ve Nail Gönenli Ayrıldı

Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile olan evliliği sonrasında aşk hayatını gizli tutmayı tercih etti. Hiçbir erkek arkadaşıyla medyada yer almamış ve romantik ilişkilerine dair çıkan haberleri sürekli olarak yalanlamıştı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Çağla Şıkel ve sevgilisi aylardır her yerde el ele, göz göze görüntüleniyordu.

Son olarak, Çağla Şıkel’in sevgilisi olan Nail Gönenli’nin 9 Haziran’daki doğum günü için sürpriz bir kutlama hazırladığı ortaya çıktı. Ünlü model, çikolatalarla süslenmiş doğum günü pastasını kalp emojisiyle story sayfasından paylaşmıştı.