Magazin

Burhan Çaçan’ın ölüm haberini alan İrem Derici’den duygulandıran paylaşım: Paramparçayım

“Çakmak Çakmağa Geldik”, “Ayaz Geceler” ve “Neden Geldim İstanbul’a” adlı eserlerin de aralarında olduğu çok sayıda unutulmaz albüme imza atan Türk Halk Müziği sanatçısı ve oyuncu Burhan Çaçan, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 62 yaşında vefat etti. Çaçan’ın ölüm haberi meslektaşlarını da yıktı.

“ÇOK ÜZGÜNÜM, YERİN DOLMAYACAK”

Uzun zamandır Çaçan’ın “Aşkımız Olay Olacak” şarkısını söyleyen İrem Derici, ölüm haberini aldıktan sonra Instagram hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. Çaçan ile 2017 yılında çektirdiği bir videoyu yayınlayan şarkıcı, “Size nasıl kalbim paramparça oldu haberle anlatamam. Türk Halk Müziği’nin en büyük ustalarından birini kaybettik. Çok büyük sestin Burhan abi, çok. Her sahnemde güle oynaya söylediğim ‘Aşkımız Olay Olacak’ emanetindir bana. Artık içim buruk söyleyecek olsam da… Gerçekten çok üzgünüm. 2017’de Bursa’da kaldığım otelde sabahın 8’inde kahvaltı ederken karşı masamda görüp yanına koşmuştum Burhan abinin. Ben böyle sevecen ve babacan biriyle karşılaştığımı hatırlamıyorum. Yerin dolmayacak Burhan Çaçan” ifadelerini kullandı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Uçakta rahatsızlanan Cansu Dere, hastaneye kaldırıldı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası