KADIN

Bir Estetik Haberi Daha: Kısmetse Olur Elif’in Estetiksiz Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Haftanın altı günü sevenlerinin karşısına çıkan Kısmetse Olur Aşkın Gücü her bölümüyle gündem olmaya devam ediyor. Entrika ve kaosa doyduğumuz izdivaç programında sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde gelin evine veda eden Merve’nin yerine gelen Elif kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Güzelliğiyle adından söz ettiren genç yarışmacının estetiksiz hali ortaya çıktı. 

Buyurun detaylara…

Tam 5 yılın ardından yeniden sevenlerine kavuşan Kısmetse Olur yepyeni formatıyla yoğun ilgi görüyor. Ülkemizde 2017 yılında izdivaç programlarının yasaklanmasıyla final yapan program her bölümüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Haftanın altı günü YouTube sevenlerinin beğenisine sunulan Kısmetse Olur Aşkın Gücü saatler 18:30’u gösterdiğinde yayına giriyor. Öykü Serter’in sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programı Aralık ayından bu yana yeni bölümleriyle yayın hayatına devam ediyor.

Hem kızlar hem de erkekler evinde tansiyonun bir an bile düşmediği yapım izleyenleri kaos ve entrikaya doyuruyor.

Zaman zaman gözlerin eski yarışmacıları aradığı yeni formatlı Kısmetse Olur’un henüz ilk haftalarında gelin adaylarının photoshoplu halleri sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Sosyal medyadaki fotoğrafları ile gerçek halleri arasında farkın çokça konuşulduğu anlarda yarışmacıların bir de estetiksiz halleri gündeme bomba gibi düştü.

Yarışmanın pembe sevdalısı en aşko kuşko gelin adayı Cansel’in estetikli burnu da olay olmuştu hatırlarsanız.

Estetikliler kervanına katılan bir diğer isim de Kısmetse Olur evine son gelen Elif oldu. Yeni aday geldiği ilk günden bu yana gözleri üzerine çekmeyi başardı tabii.

Yarışmanın izleyicileri tarafından ilk günden Sedat ile birbirlerine yakıştırılan Elif’in de estetiksiz halleri sosyal medyada ortaya çıktı.

İşte Elif’in estetiksiz hali:

👇👇

Peki siz neler düşünüyorsunuz?

Buyurun yorumlara…

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Cilt Sarkmasını Önleyecek 10 Doğal Kür ve Tarifleri...

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası