Spor

Beşiktaş’tan Antalyaspor maçı biletleri ile ilgili açıklama!

Spor Toto Süper Lig ‘in kapanış perdesinde dün akşam oynanması planlanan ancak  İstiklal Caddesi’nde yaşanan hain saldırı nedeniyle ileri tarihe ertelenen Beşiktaş-Antalyaspor maçının biletleriyle ilgili resmi açıklama yapıldı.

Biletler geçerliliğini koruyacak

Beşiktaş Kulübü, yapılan saldırıyı şiddetle lanetleyerek konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Futbol A Takımımızla Fraport TAV Antalyaspor arasında bugün saat 20.00’de Vodafone Park’ta oynanması planlanan Spor Toto Süper Lig 14. hafta müsabakası, İstanbul Beyoğlu’nda yaşanan hain saldırı nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. 

Yapılan saldırıyı şiddetle lanetliyor, saldırıdan medet umanların hain amaçlarına asla ulaşamayacaklarına olan inancımızı yineliyoruz. Ulusumuzun birlik ve beraberliğini bozacak hiçbir güç yoktur. Saldırıda yaşamını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı, yaralananlara acil şifalar dileriz.

Taraftarlarımızın Fraport TAV Antalyaspor maçı için satın aldıkları biletler, geçerliliğini korumaktadır.

Taraftarlarımız, satın aldıkları biletlerle Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilan edilecek tarihte Beşiktaş – Fraport TAV Antalyaspor maçını izlemek üzere Vodafone Park’a giriş yapabileceklerdir.

Taraftarlarımızın bilgilerine saygılarımızla sunarız.”


MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Çataklı'dan Sözcü'ye tepki: Çarpıtarak korumaya çalışmayın, olayın faili PKK/PYD'dir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ERTAN HABER