Magazin

“Ben güzelim, siz çirkinsiniz” diyerek sıranın önüne geçmeye çalışan TikToker kadınlardan dayak yedi

ABD’de yılbaşı gecesi çekilen ancak şimdi ortaya çıkan görüntülerde, sosyal medyada takipçi kazanmak için yapılanların boyutlarını gözler önüne seriyor.

KADINLARA HAKARET ETTİ

70 bin takipçisi olan bir TikToker, sıraya girmemek için onlarca kişinin dakikalarca beklediği sıraya girme istemedi. Üstüne üstük sırada olan kadınlara hakaret etti. Başka bir TikTok kullanıcısı tarafından çekilen görüntüde TikToker’ın kendisini sıraya girmesi için uyaran bir kadına, “Ben güzelim sen çirkinsin” dediği ve ağır hakaretler ettiği görülüyor.

3 KADIN ÜZERİNE SALDIRDI

İki kadın bunun üzerine Tiktokeri hakaret etmemesi için uyardı fakat fenomen, kadınlara da hakaret edince üç kadın aynı anda saçlarında tutup üzerine saldırdı. Sosyal medyada paylaşılan videoda kullanıcıların çoğu saldırıya uğrayan TikToker’ın dayağı hak ettiğini söyledi.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Kırmızı halıda olay görüntüler!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası