Spor

Bayern Münih’te Neuer’in yerine 3 aday

2022 Dünya Kupası’nın ardından kayak yaparken bacağında kırık meydana gelen ve sezonu kapatan Manuel Neuer’in yerine Bayern Münih’te transfer çalışmaları başladı.

Kicker’da yer alan haberde, Manuel Neuer’in yerine Monaco’da kiralık olarak forma giyen Alexander Nübel’in takıma çağrılabileceği ya da kadroya yeni bir kaleci takviyesi yapılabileceği ifade edildi.

Nübel’de tazminat şartı

Haberde, Monaco’da kiralık olarak forma giyen Alexander Nübel’in ara transfer döneminde takıma çağrılabileceği aktarılırken bunun belirli bir tazminat karşılığında gerçekleşebileceği belirtildi.

Alexander Nübel’le bu konunun henüz konuşulmadığı ifade edilirken 26 yaşındaki kaleciyle kulüp yönetiminin ve antrenörlerin yeteri kadar ilgilenmediği kaydedildi.

Nübel’in kısa dönem için takıma dönmek istemediği ve oynama garantisi talep edebileceği ifade edildi.

Diğer adaylar Navas ve Livakovic

Alexander Nübel’in kiralık sözleşmesinin feshedilememesi halinde ise diğer adaylarla görüşmelerin başlanacağı kaydedildi.

Bavyera ekibinin listesinde 2022 Dünya Kupası’nda Hırvatistan Milli Takımı’yla dikkatleri üzerine çeken Dominik Livakovic’le birlikte Paris Saint Germain’den Keylor Navas’ın yer aldığı kaydedildi.

KAYNAK: NTV SPOR
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   NBA yıldızları, EuroBasket 2022'ye erken havlu attı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası