GÜNDEM

Başkan Erdoğan’dan Artvinli aileye ziyaret: Çayınız var mı?

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, ‘Yusufeli Barajı ve HES, Yeni Bağlantı Yolları ve Tünelleri ile Yeni Yerleşim Bölgesi Açılış Töreni’nin ardından yeni yerleşim yerinde, 7A 01 No’lu binada oturan Bilal-Seher Tosun çiftinin evine konuk oldu.

“ANAHTAR TESLİMİ SIRASINDA ‘ÇAYINIZ VAR MI’ DİYE SORDU”

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un da eşlik ettiği ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tosun ailesiyle bir süre sohbet etti, ikram edilen çayı içti. Bina çıkışında bekleyen biriyle de fotoğraf çektiren Erdoğan, daha sonra helikopterle Rize-Artvin Havalimanı’na geçti.

Ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduklarını anlatan Bilal Tosun,”Cumhurbaşkanı’mız anahtar teslimi sırasında bize ‘Çayınız var mı?’ diye sordu. ‘Elbette, sizi bekliyoruz’ dedim. Bizleri ziyaret etti, çok mutlu olduk. Evi çok beğendi. Biz de beğendiğimizi kendisine ilettik. Çay ve börek ikram ettik. Aynı zamanda bal üreticisiyim. Kendisine, eşi Emine Erdoğan’a iletmek üzere bal da hediye ettim. Arıcılık üzerine güzel sohbetimiz oldu” ifadelerini kullandı.

AJANSLAR

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Askerden izinli olarak geldi, babasını hastaneye götürürken kazada can verdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
ERTAN HABER