Spor

Balotelli, Cristiano Ronaldo’ya destek çıktı!

Portekiz Milli Takımı ile Dünya Kupası’ndaki performansından dolayı  eleştiri oklarının hedefi olan Cristiano Ronaldo’ya Adana Demirspor’un eski golcüsü Mario Balotelli’den destek geldi.

“Cristiano’nun hayranı değilim.” diyen İtalyan yıldız, yaptığı paylaşımla Ronaldo’nun yanında yer aldı.

“Daha fazla saygıyı hak ediyor”

Adana Demirspor’un eski golcüsü Mario Balotelli yaptığı paylaşımda, “Cristiano’nun hayranı değilim, bu bilinir ama futbol için yaptıklarından dolayı bu adam daha fazla saygıyı hak ediyor!” ifadelerini kullandı.

Günah keçisi ilan edildi

Dünya Kupası başlamadan önce İngiliz gazeteci Piers Morgan’la oldukça sansasyonel bir röportaja imza atan Cristiano Ronaldo’nun Manchester United’la yolu, turnuva devam ederken ayrıldı. Bu süre zarfında gerek sosyal medyada gerek ise spor kamuoyunda oldukça fazla eleştiri alarak adeta günah keçisi ilan edilen Portekizli yıldız, skorer kimliğini kaybettiği ve Dünya Kupası’nda da bunun net bir şekilde görüldüğü yönünde yorumlara maruz kaldı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Valerien Ismael'den tarihi talep!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası