GÜNDEM

Bakan Koca’dan sağlık çalışanlarına güzel haber… Teşvik ödemeleri bugün belli oluyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak, “Hangi sağlık çalışanı ne kadar teşvik ödemesi alacağını yarın öğrenebilecek.” ifadelerini kullandı.

Bakan Koca, bugün yaptığı paylaşımlarda teşvik ödemeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakan Koca, “Ek Ödeme bütçesi artık Bakanlık tarafından yönetiliyor. SUT’a bağlı hastane tahakkuku tek belirleyici değil.” diyerek teşvik ödemelerinin ayrıntılarını anlatmaya başladı.

Bakan Koca, her zam döneminde maaşla artacak bir teşvik ödemesi paketi olduğunu vurgulayarak, “Herkese verilen taban ödemesi SUT fiyatlarından etkilenmeyecek ve her zam döneminde maaşla birlikte artacak.” dedi.

Sağlık Bakanı Koca, “Teşvik ödemeleri SUT artışına bağımlı olmaktan çıkarıldı. Daha önce yaşanan problemler söz konusu bile olmayacak.” ifadelerini kullandı.“HANGİ SAĞLIK ÇALIŞANI NE KADAR TEŞVIK ÖDEMESİ ALACAĞINI YARIN ÖĞRENEBİLECEK”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, müjdeli haberi en son duyurarak, “Hayat insana her gün yeni bir şey öğretiyor. Örneğin: Hangi sağlık çalışanı ne kadar teşvik ödemesi alacağını yarın öğrenebilecek.” diyerek paylaşımını noktaladı.

KAYNAK: AA
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Son dakika: Suudi Arabistan'da kabine değişikliği! İşte Prens Selman'ın yeni görevi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
ERTAN HABER