Spor

Bakan Kasapoğlu’ndan şampiyon olan Golbol Kadın Milli Takımı’na tebrik

Bakan Kasapoğlu, Portekiz’de düzenlenen Dünya Golbol Şampiyonası’nda finalde Güney Kore’yi 10-4 yenerek altın madalya kazanan milli takımla telefonda görüştü.

Milli takımı kutlayan Kasapoğlu, “Sözünüzü yerine getirdiniz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Mecliste ilan ettim; ‘Kızlarımız ülkemize şampiyonluk getirecek.’ dedim. Hepinizi tebrik ediyorum. İnşallah en kısa zamanda bir araya geleceğiz.” ifadelerini kullandı.

Takım kaptanı Sevda Altunoluk da Kasapoğlu’na destekleri için teşekkür ederek, “Bakanım konuşmanız bize çok büyük moral oldu. Sözümüzü yerine getirmek çok gurur verici.” diye konuştu.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   UEFA'dan kadın hakemimize görev!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası