GÜNDEM

Ateş Kuşları 2.bölüm fragmanında içleri sızım sızım sızlatan sahne! Gözyaşları sel oldu

Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanında Barbaros’un ‘5 kişiler, birbirlerine tutunup kadere karşı gelmişlerdir’ çıkışı tüyleri diken diken etti. Uzun yıllar boyunca kızının hasretiyle yanıp tutuşan babanın, ‘Benim kızım bir yerlerde nefes alıyor. Ağlıyor, canı yanıyor’ ifadesi içleri sızım sızım sızlattı.

Gülayşe’nin ‘Ailemiz olamaz onu kafamıza vura vura öğrettiniz zaten, ama hayallerimiz de mi olamaz be?’ cevabı izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşattı.

Ateş Kuşları’nda daha önce kimseyle yemeğe çıkmamış olan Gülayşe’nin, Barbaros’un sunduğu teklif karşısında heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunur. Ateş Kuşları 2.bölüm fragmanında birbirine sıkı sıkıya kenetlenen kardeşlerin hayatını idame ettirdikleri yerde beklenmedik bir zamanda gerçekleşen patlama yürekleri ağza getirir.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Bağcılar’da hamsi ve kemençe keyfi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası